Senzori de temperatura Mărește

Senzori de temperatura

New product

Instrumentele din gama noastră sunt folosite pentru măsurarea temperaturii chiar și în cele mai vitrege condiții. La temperaturi mari sau mici, în zone periculoase, echipamentele noastre cu capacități de comunicare îndeplinesc toate condițiile dintr-o arie vastă de (...)

More details

Informații

Instrumente pentru măsurarea temperaturii:

Instrumentele din gama noastră sunt folosite pentru măsurarea temperaturii chiar și în cele mai vitrege condiții. La temperaturi mari sau mici, în zone periculoase, echipamentele noastre cu capacități de comunicare îndeplinesc toate condițiile dintr-o arie vastă de industrie.

Indiferent dacă se solicită un senzor, un transmiter pentru montare în capul senzorului, pe șină sau în camp, sau în sistem complet de măsurare a temperaturii - vă putem oferi aceasta individual sau ca pachet complet.

Transmiterele noastre, în condiții de eficiență economică, pot măsura cu precizie în orice aplicație, și pot fi conectate simplu și rapid la termocupluri sau termorezistențe.

Cu ajutorul pachetelor noastre software puteți seta parametrii foarte repede și fără erori de introducere.

Sunt disponibile următoarele unități:

1. Transmitere pentru montarea în capul senzorului

a. TH 100

b. TH 200

c. TH 300

d. TH 400

2. Transmitere pentru montarea pe șină:

a. TR200

b. TR 300

c. TW

3. Transmitere pentru montare în camp

a. TF

b. TF2

4. Senzori de temperatură

a. Pentru țevi și rezervoare

b. Pentru cuptore cu combustie și furnale

c. Pentru aplicații cu cerințe mari de igienă

d. Pentru camere cu umiditate crescută

e. Pentru instalări cu spațiu limitat

f. Accesorii

Recenzii

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Scrieţi o recenzie

Senzori de temperatura

Senzori de temperatura

Instrumentele din gama noastră sunt folosite pentru măsurarea temperaturii chiar și în cele mai vitrege condiții. La temperaturi mari sau mici, în zone periculoase, echipamentele noastre cu capacități de comunicare îndeplinesc toate condițiile dintr-o arie vastă de (...)